Spotkanie Rady Programowej MPŚ

W piątek 10 marca br. w Izbie u Telemana odbyło się posiedzenie Rady Programowej Muzeum Prasy Śląskiej, w skład której wchodzą wybitne śląskie autorytety: prof. Julian Gembalski, prof. Jan Malicki, prof. Dariusz Rott oraz prof. Tadeusz Sławek.

W tegorocznym spotkaniu uczestniczyli prof. Julian Gembalski, prof. Jan Malicki, prof. Dariusz Rott, Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, Zastępca Burmistrza Barbara Sopot-Zembok oraz członkowie zarządu i pracownicy TMZP.

Spotkanie miało na celu omówienie spraw bieżących oraz planów na aktualny rok. Kustosz muzeum – Aleksander Spyra przedstawił sprawozdanie z ubiegłorocznej działalności placówki, ze szczególnym uwzględnieniem przeprowadzonego remontu i modernizacji ekspozycji poddasza.

Dziękujemy za pełne zaangażowanie w sprawy Muzeum członkom Rady Programowej oraz przedstawicielom władzy.

(mr)