Śląska karuzela czyli Kajra i Sławomir w Pszczynie

„Śląska karuzela” zawitała do Pszczyny, a konkretnie do Muzeum Prasy Śląskiej. Znani ze swoich przebojów Kajra i Sławomir w ostatnich tygodniach podróżowali po ziemi pszczyńskiej. Pierwszy odcinek programu był nakręcony w Muzeum Prasy Śląskiej i ukazał się na antenie TVS 23 września 2023 roku, a kolejny 14 października. Podczas następnej wizyty prowadzący program czas poświęcili dla Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej. Nasi goście Kajra i Sławomir wraz z prezesem TMZP Grzegorzem Cempurą odwiedzili Uzdrowisko w Goczałkowicach-Zdroju, Karczmę Wiejską w Jankowicach i Browar 16. Ten odcinek będzie emitowany na antenie TVS 19 listopada.