Muzeum zaprasza

Muzeum Prasy Śląskiej im. Wojciecha Korfantego od wtorku 7 marca znów można zwiedzać. Zakończono remont instalacji cnetralnego ogrzewania, którą w dużej części budynku wymieniono na nową.

Zapraszamy zwiedzających od wtorku do soboty w godzinach 10:00-14:00 oraz od kwietnia także w niedzielę w godzinach 14:00-18:00. Ceny pozostają bez zmian: bilet normalny 15 zł, ulgowy 10 zł.

Informujemy ponadto, że w soboty udostępniamy zwiedzanie bezpłatnie babciom oraz dziadkom, którzy przybędą do nas z wnuczkami. W muzeum honorujemy "Kartę Mieszkańca Moja Pszczyny", "Katowicką Kartę Mieszkańca" oraz "Kartę Dużej Rodziny". Ceny biletów zniżkowych to odpowiednio 5 zł i 2 zł.

(pb/gc)