List miłosny - konkurs wakacyjny

Przez wieki listy miłosne były najważniejszym sposobem wyznawania miłości dwojga ludzi. Sprawdźmy czy i dzisiaj potrafią wywołać uśmiech, rumieniec, szybsze bicie serca…

Towarzystwo Miłośników Ziemi Pszczyńskiej, Pszczyńskie Centrum Kultury i Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na list miłosny.

Celem konkursu jest promocja twórczości literackiej. Konkurs ma charakter otwarty.

Tekst konkursowy oraz załączniki należy dostarczyć do dnia 16 sierpnia 2022r. na adres: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Piastowska 1, 43-200 Pszczyna lub drogą elektroniczną na adres: wyp@biblioteka-pszczyna.pl (prosimy o przesłanie tekstu konkursowego w formacie pdf oraz skany podpisanych załączników).

Proszę o zapoznanie się z regulaminem, który można pobrać w postaci pliku *.pdf po kliknięciu w poniższy obrazek.