13 czerwca 2015 - INDUSTRIADA

Już w sobotę 13 czerwca 2015 r. kolejna edycja INDUSTRIADY również w Pszczynie !!!

To doroczne święto Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego będzie obchodzone również w Muzeum Prasy Śląskiej im. Wojciecha Korfantego. Nasz obiekt znajduje się od początku na tym coraz bardziej rozpoznawalnym Szlaku. W ramach tegorocznej edycji święta na wszystkich przybyłych będą czekać między innymi poniższe wydarzenia:

11:00-19:00  warsztaty druku prowadzone przez Wojciecha Łukę - artystę grafika, szanowanego śląskiego plastyka
14:00-17:00  Szlakiem Księcia Hochberga – zlot rowerowy, inauguracja trasy rowerowej i unikatowej mapy regionu
14:00-21:00  wystawa z okazji 30-lecia Muzeum Prasy Śląskiej - przygotowana przez założyciela muzeum pana Aleksandra Spyrę
18:00-20:00  Pszczyna: miasto wielu zawodów – gra miejska z cennymi nagrodami (zapisy już wkrótce!)

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!