Pszczyńska Noc Muzeów 18 maja 2019

Już 18 maja w sobotę nasze muzeum zostanie udostępnione w ramach Pszczyńskiej Nocy Muzeów.

• Godziny otwarcia: 20:00 - 01:00
  • Wstęp: 1 zł

Muzeum będzie także jednym z punktów XI Ksieżącej Gry Miejskiej. Na tę potrzebę zostanie udostępniona Izba u Telemanna.

Poza naszym obiektem w ramach Pszczyńskiej Nocy Muzeów udostępnione dla zwiedzających będą: Urząd Miejski w Pszczynie, Muzeum Zamkowe w Pszczynie, Stajnie Książęce, Skansen "Zagroda Wsi Pszczyńskiej", Muzeum Militarnych Dziejów Śląska, Kościół Ewangelicki w Pszczynie, Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Pszczynie i Muzeum Regionalne z Goczałkowic-Zdroju.

* * *

Fotorelacja z przebiegu "nocy" w naszym muzeum. Odwiedziło nas blisko 1000 osób!

Zapraszamy za rok!